Spersonalizowane diety on-line

Dieta.

Słowo tak popularne, że nie dziwi nas już fakt kiedy słyszymy, że ktoś na diecie jest. Ba! Coraz częściej spotykamy się z takimi słowami: “jestem na diecie bezglutenowej”, “nie jem nabiału”, “jestem wegetarianką”, “unikam żywności przetworzonej”.

Każdy z nas na diecie jest, bo dieta oznacza po prostu odżywianie się, a to jaką dietę wybieramy, przypadkowo czy świadomie, to już kolejna kwestia.

Najczęściej mówiąc, że jesteśmy na diecie, mamy na myśli “odchudzam się”. Na pewno jednak zauważasz, że coraz częściej ktoś jest na “diecie” nie tylko z powodu chęci utraty zbędnych kilogramów. Przechodzimy na “dietę” ponieważ musimy uporać się z chorobą, dolegliwościami jelitowymi, migrenami, a nawet problemami skórnymi czy płodnością. Zauważamy coraz bardziej jak to co jemy na nas oddziałuje i jaki ma na nas wpływ.

Jak wiele możemy osiągnąć jedząc świadomie!

I nie mam na myśli diety bardzo nisko kalorycznej, na którą przejdziesz na 3 tygodnie, będziesz jeść na siłę produkty których nie cierpisz, a później się zobaczy co dalej. Jakby po tym czasie magicznie wszystko samo miało się odmienić.

Ważne

JEDZ WSZYSTKO-
OSIĄGAJ SWOJE CELE !

Idealną dietą, była by taka, która jest spójna z naszym celem i naszymi kubkami smakowymi. Media, internet i dostępne w sieci informacje bardzo często pokazują, że tylko restrykcje dietetyczne i katowanie się dietą przynosi wymarzone efekty, co jest całkowitą odwrotnością do rzeczywistości.

Chcesz schudnąć? Cieszyć się zdrowiem? Chcesz osiągnąć lepsze wyniki sportowe? Nabrać masy mięśniowej lub po prostu żyć z poczuciem, że odżywiasz się zdrowo? Jedz to co lubisz.

Powyższe stwierdzenie wydaje się mało poważne i ignoranckie? Otóż nie! Ułożyłam bardzo wiele jadłospisów, gdzie znalazło się miejsce na słodycze, czipsy czy kiełbaskę z grilla, a efekty były zdumiewające. Najważniejsze, aby to dieta byłą dopasowana do Ciebie, a nie na odwrót. Oczywiście są przy tym założenia, które trzeba spełnić, bo aby wejść na szczyt trzeba iść pod górę. Początki mogą być trudne ale satysfakcja wszystko rekompensuje, aż nowe nawyki wejdą Ci w krew.

Pamiętaj!

Idealna dieta dla Ciebie to taka, którą jesteś w stanie utrzymać, bez ciągłego myślenia o niej i stresowania się co zjeść, a czego nie.

Czujesz, że chcesz przejść na dietę ale nie wiesz od czego zacząć, a natłok informacji w internecie Cie przygniata? Skorzystaj z mojej pomocy. Rozpoczęcie swojej przygody z prawidłowym żywieniem pod okiem osoby wykwalifikowanej to bardzo dobra inwestycja w dalsze działania. Nauczysz się prawidłowo komponować posiłki, poczujesz się pewnie i będziesz mieć pewność, że informacje jakie otrzymujesz są rzetelne. To pozwoli Tobie zbudować solidne fundamenty do dalszej samodzielnej przygody ze zdrowym odżywianiem, zgodnym z Tobą i Twoimi potrzebami.

Od czego zacząć?

W zakładce Oferta wybierz opcję, która Ciebie interesuje. Dokonaj płatności. Przejdź do zakładki Kwestionariusz i wypełnij go dokładnie. Po wysłaniu kwestionariusza w przeciągu 24h skontaktuję się z Tobą. Jeśli masz bieżące wyniki badań krwi przygotuj je, na pewno o nie zapytam.

Jakie są korzyści diety spersonalizowanej on-line?

  • To jadłospis i zalecenia stworzone indywidualnie dla Ciebie
  • Jadłospis dopasowany pod Twoje choroby i dolegliwości
  • Otrzymasz kompletną propozycję suplementacji
  • Plan stworzony dokładnie pod realizację Twojego celu
  • Plan dopasowany do Twoich możliwości i preferencji żywieniowych
  • Stały monitoring postępów
  • Stały kontakt on-line z opiekunem
  • Brak konieczności dojazdu, umawiania wizyt, stania w korkach
  • Wsparcie, motywacja i wiele wskazówek
  • Chcesz pogadać przez Skype? Zobaczyć się on-line? Nie ma problemu

Nie odkładaj marzeń na później. Nie odkładaj tego do przyszłego poniedziałku, na jutro czy na nowy miesiąc. Zacznij dzisiaj, a jutro będziesz już o krok dalej.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *