Odchudzanie bez wyrzeczeń i efektu jo-jo

Boisz się przechodzić na dietę, bo wiesz, że długo nie wytrzymasz?

Lubisz czekoladę i czipsy, czasami wypić lampkę wina i nie wyobrażasz sobie z tego zrezygnować?

Nie lubisz ćwiczyć i chodzić na siłownię?

Możesz osiągnąć swój cel i wymarzoną sylwetkę jedząc to co lubisz, nie odczuwając głodu i bez zmuszania się do ćwiczeń na siłowni.

Zdrowa dieta która po prostu jest częścią Twojego codziennego życia jest najlepszym rozwiązaniem. Łatwo to brzmi ale trudno się za to zabrać i nie wiadomo od czego zacząć?

Pamiętaj o 3 filarach zdrowia i szczęścia:

  • Prawidłowa dieta
  • Pozytywne myślenie
  • Aktywność fizyczna

Aktywność fizyczna to nie tylko siłownia! Jeśli daleko Ci od sportowej duszy i zacięcia zacznij od spacerów, marszów czy marszobiegów. Odpal kanał na YT i spróbuj darmowych zestawów ćwiczeń.

Co ma pozytywne myślenie do odchudzania i zdrowej diety? Bardzo wiele. W skrócie- dostrzeż swoje starania, bycie nieidealną, doceń to co Ci się udało nawet jak będą to okruszki w porównaniu do Twojego celu. Doceniając małe kroki dojdziesz na szczyt zdecydowanie szybciej niż wytykając sobie swoje błędy i skupiając się na tym co Ci się nie udało.

Prawidłowa dieta to taka, która daje możliwość zjedzenia czegoś niezdrowego, pozwalająca nie myśleć ciągle o jedzeniu i byciu na diecie. Prawidłowa dieta, która odżywi Ciebie od środka, doda energii, uzupełni witaminy i mikroelementy. Prawidłowa, zdrowa dieta, która będzie dawała Tobie satysfakcję, a posiłki będą proste, smaczne i sycące.

Połączenie na stałe tych 3 filarów pozwoli Tobie schudnąć, utrzymać zgrabną sylwetkę, cieszyć się zdrowiem i radością.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *