Cześć!
Mam na imię Asia, dietetyka to moja pasja.

Dietetyką zajmuje się już kilka lat uczestnicząc na bieżąco w najlepszych szkoleniach na terenie kraju.

Najbardziej skupiam się na dietetyce kobiet i odżywianiu w sportach wytrzymałościowych.

Dietetykę łączę z zamiłowaniem do coachingu, stąd we współpracy ze mną poczujesz duże wsparcie i otrzymasz materiały wspomagające nie tylko odchudzanie ale i dążenie do celu.

Z lenia kanapowego zmieniłam się w osobę dość aktywną. Swoich sił spróbowałam w półmaratonach i triathlonach, choć bardziej czuję się kolarką- na tym ostatnio się skupiłam. 

Jestem mamą. Mam dwójkę małych, wspaniałych synków i obiecałam sobie, że oprócz bycia dobrym człowiekiem nauczę ich prawidłowego odżywania i sportowego ducha. Chłopcy mieli długo diety eliminacyjne, teraz jedzą wszystko (choć z dużymi ograniczeniami) i to więcej ode mnie.

 

Jestem wegetarianką. Od ponad 5 lat nie jem mięsa, ograniczam nabiał. Próbowałam na sobie różne odmiany diet eliminacyjnych i wypracowałam sobie model odpowiedni dla mnie.

 

W czym mogę Ci pomóc?

  • Nauczyć, że na diecie możesz zjeść czekoladę i czipsy.
  • Chudnąć zdrowo i trwale.
  • Wspomóc organizm w problemach tarczycy i w problemach hormonalnych.
  • Stworzyć plan żywieniowy dopasowany pod Twoje treningi aby pomóc osiągnąć Ci sportowe cele.
  • Wyeliminować dolegliwości żołądkowo-jelitowe.

A to wszystko on-line choć na kawę też możemy się spotkać jeśli będzie okazja😊 Mam głowę pełną pomysłów i powoli je zrealizuję tak aby jak najlepiej wspomagać Was w osiąganiu dietetycznych celów. Choć po osiągnięciu tych dietetycznych zmienia się cały świat i okazuje się, że inne cele też są realizowane z rozmachem 😊 Powodzenia!